קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

בסדרה: טיוטות (בכתב יד ובדפוס) למאמרים שכתב אפרים אלימלך אורבך ולהרצאות שנשא מעל במות שונות, בסוגיות חברה, דת ומדינה, חינוך, יהדות וענייני השעה (חלקן לא פורסמו); רשימות שכתב בשנותיו הראשונות בארץ ובתקופת שירותו בצבא הבריטי; ברכות שנשא בטקסי הענקת פרסים שונים; הספדים שכתב לזכרם של אישי ציבור; מכתבים שקיבל בתקופה שבה היה מועמד לנשיא המדינה וכתבות בעיתון.

כותר סדרה 3: הרצאות, מאמרים ורשימות.
שנה 1902-2008
הערות Series Record
Copies/עותקים: כמה הרצאות וראיונות על גבי קלטות אודיו, נמצאות במחלקת המוזיקה, סימולן: Y 12189, Y 12190, Y 12191, Y 12192 .
מתוך ארכיון אפרים אלימלך אורבך
שפה עברית
סימול ARC. 4* 1873
רמת התיאור Series Record
עותקים כמה הרצאות וראיונות על גבי קלטות אודיו, נמצאות במחלקת המוזיקה, סימולן: Y 12189, Y 12190, Y 12191, Y 12192 .
מספר מערכת 990033790840205171
תיאור בסדרה: טיוטות (בכתב יד ובדפוס) למאמרים שכתב אפרים אלימלך אורבך ולהרצאות שנשא מעל במות שונות, בסוגיות חברה, דת ומדינה, חינוך, יהדות וענייני השעה (חלקן לא פורסמו)
רשימות שכתב בשנותיו הראשונות בארץ ובתקופת שירותו בצבא הבריטי
ברכות שנשא בטקסי הענקת פרסים שונים
הספדים שכתב לזכרם של אישי ציבור
מכתבים שקיבל בתקופה שבה היה מועמד לנשיא המדינה וכתבות בעיתון.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?