קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
  • תמונה
  • ארכיון
כותר רטנאו, ולטר.
תיאור בתיק:
1. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של ולטר רטנאו: הדפס כסף, שחור לבן, 19.5X26 ס"מ, מודבק על גבי גליון נייר עבה שבתחתיתו מוטבע סמל ה-Photographische Gesellschaft Berlin אשר הפיקה את הדיוקן, כנראה בעשור השני של המאה העשרים. בתחתית הדיוקן, ניתן להבחין בחתימת הצייר, ארנולד בוש (Arnold Busch) וכן בתאריך הציור המקורי, 31 בדצמבר 1916. תצלום רפרודוקציה זה נרכש על ידי ד"ר שבדרון בשנת 1925.
2. הדפס בגודל 28.5X40.5 ס"מ, בגוני חום, ובו דיוקנו של ולתר רטנאו ודוגמת חתימת ידו, הדפס זה יצא לאור בברלין, כנראה בסוף שנות העשרים של המאה העשרים.
3. תצלום דיוקנו של ולטר רטנאו: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ. כפי הנראה, תצלום זה הופק בגרמניה, עם מינויו של רטנאו לתפקיד שר החוץ.
4. תצלום דיוקנו של ולתר רטנאו: הדפס בגוני חום-ספיה, מודבק על גבי פיסת קרטון בגודל 22X31 ס"מ, שבתחתיתה מוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, בעיר ברלין. בתחתית התצלום ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1927, על ידי בני משפחתו של רטנאו.
5. שלושה תצלומי רפרודוקציה מדיוקנאות ולתר רטנאו, בנעוריו ובבגרותו, ללא ציון מקורם. בגב הרפרודוקציות נוסף תו ספר: "תקומה לתרבות ישראל" - מאוצרות הגולה שהובאו לבית הספרים, לאחר השואה.
שנה ca. 1916-1925
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
סימול Schwad 02 20 95
זכויות גישה online_resources
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1867-1922. תעשיין יהודי גרמני
מדינאי, הוגה דעות וסופר
נרצח בעת שהיה שר החוץ של רפובליקת ויימאר.
מספר מערכת בספרייה הלאומית 990027852580205171
      1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
      2. הצג הכל

תנאי השימוש:

איסור העתקה

יתכן שאסור להעתיק את הפריט ולהשתמש בו עבור פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף.

לבירור אפשרות שימוש בפריט, יש למלא טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

מידע נוסף: הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות טופס בקשה לבירור זכויות יוצרים

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?