קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

קרטונים מתוך תערוכה שהוצגה בקיבוץ בית אלפא בשנת 2002 לרגל חגיגות ה-80 לקיבוץ בית אלפא ולזאב חבצלת (יליד שנת 1922). על הקרטונים מידע ביוגרפי, שיר של זאב חבצלת, תצלומים סרוקים מחייו האישיים, ותצלומים של אירועים שונים מפעילותו המקצועית, כגון הרונדו הראשון בארץ שאירגן ב'שומריה', מופעי פסטיבלים בהם השתתפה משלחת הנוער הדמוקרטי בבודפסט ובמקומות נוספים, תצלומי עבודתו עם במאי הקולנוע רוסליני ופליני, ומודעה של 'חבורה שכזאת', סרט הקולנוע שביים.

כותר תערוכה - 'בית אלפא שלי'.
מחברים/ יוצרים נוספים לא ידוע -צלם, לא ידוע -מעצב
שנה 2002
סוגה photographs
הערות File Record
מספר מיכל: 1.0

תיאור 11 עמודי קרטון.
מתוך ארכיון בית אלפא
שפה עברית
סימול BALF-ֹ002
סימול קודם 50368
רמת התיאור File Record
מדיה/פורמט של פריט מקור קרטון--A4
מספר מערכת 990055619540205171
קרדיטים מבחר מייצג מחומרי ארכיון בית אלפא בתחום המחול זמינים דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The selected dance materials of Kibbutz Beit Alfa's Archive can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.
תיאור קרטונים מתוך תערוכה שהוצגה בקיבוץ בית אלפא בשנת 2002 לרגל חגיגות ה-80 לקיבוץ בית אלפא ולזאב חבצלת (יליד שנת 1922). על הקרטונים מידע ביוגרפי, שיר של זאב חבצלת, תצלומים סרוקים מחייו האישיים, ותצלומים של אירועים שונים מפעילותו המקצועית, כגון הרונדו הראשון בארץ שאירגן ב'שומריה', מופעי פסטיבלים בהם השתתפה משלחת הנוער הדמוקרטי בבודפסט ובמקומות נוספים, תצלומי עבודתו עם במאי הקולנוע רוסליני ופליני, ומודעה של 'חבורה שכזאת', סרט הקולנוע שביים.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

מבחר מייצג מחומרי ארכיון בית אלפא בתחום המחול זמינים דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The selected dance materials of Kibbutz Beit Alfa's Archive can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תערוכה - 'בית אלפא שלי' – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?