חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

The file contains: Seven papers of Márton (Martin) Schreiner's students at the Országos Izraelita Tanítóképző Intézet (the Training College of Jewish Teachers) on "Monotheism, God's just world domination and the Divine revelation". Cornel Hüvös (Kornél Hüvös, 1875-1905), Árpád Rotter, Emil Weiner, Emil Pajor, Béla [Pucz]er and two unsigned. One paper on "The thought of Holiness in Judaism" by Cornel Hüvös and one paper on Psalm 121 by Vilmos Rosenberg.

כותר Papers of Schreiner's students.
מחברים/ יוצרים נוספים Vilmos Rosenberg
שנה 1893
הערות File Record
מתוך Martin Schreiner Archive.
שפה הונגרית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. Ms. Var. 347 04 08
מספר מערכת 990052580230205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?