חזרה לתוצאות החיפוש

בתיק: מאמרים בגרמנית מאת Hans-Jürgen Stork העוסקים בזואולוגיה ובציפורים בפרט. המאמרים פורסמו בגרמניה בין השנים 1977-1976 ונאספו על ידי עמוס חץ במסגרת פעילותו המקצועית.

כותר Articles by Hans-Jürgen Stork.
שנה 1976-1977
סוגה journal article (Foreign)
הערות File Record
מספר מיכל: 10
קוד תיק ארכיון: A014
הערות: חומרים ויזואליים של החוקר Hans-Jürgen Stork נמצאים באוסף בתיק בסימול: PAmHe-003-008-001

מנשא והפורמט הפיזי של הפריט המקורי. נייר--דפוס
תיאור 2 מאמרים.
מתוך ארכיון עמוס חץ
Amos Hetz Archive
מספר מדף/סרט/תיק PAmHe-003-008-004
מספר מערכת 990052541470205171
קישורים PAmHe-003-008-004

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון עמוס חץ זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Amos hetz Archive can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Articles by Hans-Jürgen Stork – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?