קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

אלי שילר (2019-1938), הקים את הוצאת "אריאל" בירושלים וניהל אותה עד יום מותו. הארכיון כולל התכתבות, תעודות שונות, כתבי יד של ספרים ועלי הגהה של פרסומים שונים שראו אור במסגרת הוצאת 'אריאל', תצלומי רפרודוקציה ותצלומים מקוריים של מבנים ואתרים שונים ברחבי ארץ ישראל, החל מאמצע המאה התשע-עשרה ועד לסוף המאה העשרים, אשר מרביתם ראו אור בפרסומיה השונים של הוצאת 'אריאל'.

כותר.. ארכיון הוצאת אריאל.
כותרים נוספים English title: Ariel Publishing House Archive.
Ariel Publishing House Archive.
שנה 1975-2018
הערות Fonds Record
הערת ציטוט ARC. 4* 2047 ארכיון הוצאת 'אריאל', מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
היקף החומר 4 מטר..
מתוך ארכיון הוצאת אריאל.
שפה עברית
סימול ARC. 4* 2047
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי אלי שילר נולד בהונגריה בשנת 1938. בשנת 1945 עלה ארצה, והתחנך בקיבוץ שפיים. בשנים 1965-1967 למד באוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 1975 הקים שילר את הוצאת "אריאל" בירושלים, וניהל אותה עד יום מותו. במסגרת זו ערך והוציא לאור את כתבי העת "קרדום" ו"אריאל" שהתמחו בידיעת הארץ, וכן עשרות רבות של פרסומים, בעיקר בתולדות ארץ ישראל. גולת הכותרת של פרסומי ההוצאה היוו הספרים והחוברות שעסקו בתצלומי ארץ ישראל במאה ה-19 ובראשית המאה ה-20 והמונוגרפיות על אתרים שונים, שלוו באיורים ובתצלומים רבים. אלי שילר נפטר בירושלים בשנת 2019.
היסטורית בעלים הארכיון הופקד לצמיתות בספריה הלאומית בחודש פברואר 2019 על ידי יורשיו של מר אלי שילר ז"ל.
מספר מערכת 990050720100205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?