חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: התכתבויות מ- 1977 - 1978, סביב נסיונות לקבל מימון משמעותי עבור פעילות אוצר התורה מאיל ההון אלי כדורי מהונג-קונג. בכלל זה כתבות המעידותעל עושרו, התכתבויות עם אלי כדורי עצמו שנתקלו בסירוב ובטענה שעושרו איננו כה רב כפי שחושבים, וכן נסיונות לרתום את הברון אליין דה רוטשילד בצרפת, לתווך במפגש עם כדורי.

כותר Sir Lawrence Kedourie.:
מחבר/יוצר Elie Kedourie
שנה 1977-1978
הערות File Record
פרסום חומר מתיק זה, בכל צורה שהיא, כפוף לקבלת אישור בכתב מהמפקיד.
מתוך Series 1: Ozar Hatorah
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1790 06 01 050
מספר מערכת 990050703390205171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

לפריט בקטלוג הספריה

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?