חזרה לתוצאות החיפוש

כיתוב על פריט המקור: מקהלה: למעלה: יורם יבור, נחמן ברבר, אברהם שוורץ, עזרא רון, רחל יפה. אמצע: זכריני שטייף, צפרירה שהם. למטה: -, נעמה בלונשטיין, תלמה עזריאלי, צביה מלמד, 617707/10;ברכה בן-צבי קוראת, 617707/9;הגר פיינשטיין, נגה אדרי, ניצן שהם, 617707/11

כותר תצלומים - חג המים - 1999-2002, עמ' 31 מתוך 83.
מחברים/ יוצרים נוספים ארכיון קיבוץ רמת יוחנן בעלים נוכחיים
שנה 2000-10
סוגה photographs
הערות File Record
מנשא והפורמט הפיזי של הפריט המקורי. נייר תצלום--הדפס כסף
תיאור 3 תצלומים.
מתוך ארכיון לאה ברגשטיין
Lea Bergstein Archive
מספר מדף/סרט/תיק RYHN-IKA-0008-0032
מספר מערכת 990049435070205171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון לאה ברגשטיין, באדיבות קיבוץ רמת יוחנן ומשפחת גולן, זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Lea Bergstein Archive, courtesy of Kibbutz Ramat Yochnan and Golan family, can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?