קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

ארכיון
כותר ארכיון משה אפרתי.
שנה 1963-2000
הערות Fonds Record
היסטוריה ארכיונית: אוסף משה אפרתי הכולל תכניות, כרזות, עלונים, מסמכים מנהליים, תעודות, תלבושות, קטעי עיתונות, מכתבים, תצלומים, קטעי אודיו ווידאו, הצטבר החל מהמחצית השנייה של המאה העשרים ועד לשנת 2002. האוסף נאסף ונשמר על ידי הרקדן והכוריאוגרף, חתן פרס ישראל למחול משה אפרתי. חומרי האוסף הצטברו במסגרת פעילותו של משה אפרתי, החל מראשית דרכו כרקדן צעיר. בהמשך, נוספו חומרים המתעדים את פעילותו בלהקת המחול 'בת שבע' החל משנת 1964 וחומרים המתעדים את פעילותה של להקת המחול 'קול ודממה" שייסד ב-1971. בהמשך נוספו חומרים המתעדים פרסים בהם זכה, ביניהם פרס 'כינור דוד' ופרס 'אמנות לעם'. במהלך הצטברותם, חומרי האוסף לא סודרו באופן תמטי. הם פוזרו ברחבי ביתו של אפרתי ואוחסנו בארגזים, שקים, שקיות והארונות השונים בבית. החומרים האודיו-ויזואליים נשמרו בארונות סגורים, אף הם ללא סידור תמטי. לחומרי האוסף לא הופקו עזרי איתור או קטלוגים כלשהם.
תיאור הטיפול באוסף בפרויקט: אוסף משה אפרתי סודר לפי המאפיינים הבאים: שתי סדרות שהוגדרו על פי נושאן: (1) מסמכי ניהול של 'עמותת קול דממה' (2) מסמכים אישיים של משה אפרתי
(3) פרסים ממוסגרים בהם זכה משה אפרתי וכרזות העוסקות בפעילותו ובפעילות של להקתו
שש סדרות נוספות הוגדרו על פי סוג חומר ובחלקן גם על פי נושא: (1) פסקולים ליצירותיו של משה אפרתי ולהקת קול ודממה
(2) סרטי וידאו של להקת קול דממה (3) כרזות
(4) עיתונות
(5) מסמכי הפקה ו-(6) תכניות של להקת קול דממה. סידור האוסף נוצר תוך התחשבות באופן בו חלק מהחומרים נשמרו בביתו של משה אפרתי והאופנים בהם איגד אותם. האוסף נרשם באופן מלא ונסרק ברובו: לא נשלחו לסריקה חומרים כפולים וחומרים שעשויים לפגוע בצנעת הפרט, כדוגמת דוחות כספיים, דוחות רפואיים, תעודות נישואין ופרטים אישיים של עמותת 'קול דממה'. כמו כן, חטיבת המסמכים האישיים לא נסרקה מחמת צנעת הפרט. רשימת היצירות באוסף נוצרה מתוך החומר הארכיוני ומכילה מידע הקיים בו. האוסף סודר ונרשם במהלך שנת 2017.
סוג האוסף: ארכיון אישי
תיאור שלושים ושניים מיכלים.
מתוך ארכיון משה אפרתי
מספר מדף/סרט/תיק PME
מספר מערכת 990049345340205171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון משה אפרתי זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף הפעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, להקת מחול בת-שבע ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Moshe Efrati Archive can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Batsheva Dance Company and the Judaica collection at the Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?