חזרה לתוצאות החיפוש

אדריכלות Architecture in Israel: כתב עת לארכיטקטורה, בנין-ערים, הנדסה, עיצוב-פנים ואמנות בבנין, גיליון 1969: 7-8. כולל מאמרים של גרשון צפור: "תכנון בתי חולים לחולי נפש";"בי"ח לחולי נפש, באר שבע", עמ' 64-69

כותר כתב עת - Architecture in Israel 2 מתוך 4.
מחברים/ יוצרים נוספים גרשוני, לוני מוציא לאור
שנה 1969
סוגה journal article (Israel)
הערות Item Record
תיאור 60 עמודים.
מתוך ארכיון גרשון ציפור
Gershon Zippor Archive
סימול/מספר מדף/סרט/תיק ArGeZi-001-034-003 ארכיון גרשון ציפור
ArGeZi-001-034-003 Gershon Zippor Archive
מספר מערכת 990049132390205171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון גרשון ציפור משולם, באדיבות ברק וגרשון ציפור אדריכלים ומתכנני ערים בע"מ, זמין דיגיטלית במסגרת שיתוף פעולה בין משרד ירושלים ומורשת, הספרייה הלאומית של ישראל, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים, ומחלקת היודאיקה בספריית אוניברסיטת הרווארד. The Gershon Zippor Archive, courtesy of Zippor Architects and city planners inc., can now be accessed online as part of a collaborative initiative between The Ministry of Jerusalem and Heritage, The National Library of Israel, Bezalel Academy of Arts and Design and the Judaica collection at the Harvard University Library.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?