קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

דן אלמגור (1935-), מחזאי, מתרגם, פזמונאי, סופר, עיתונאי, מסאי, חוקר ספרות ומנחה טלויזיה. הארכיון כולל התכתבות, תצלומים, כתבי יד של פזמוניו ותרגומיו, חומרים הקשורים לתכניות הרדיו והטלוויזיה שערך והגיש, חומרים הנוגעים למחקריו האקדמאים בנושאי שירת ספרד והספרות העברית החדשה, וכן כרטסות ורשימות הנוגעות לפעילותו הבלשנית של אביו, זאב אבלינגר.

כותר ארכיון דן אלמגור.
כותרים נוספים English title: Dan Almagor Archive.
Dan Almagor Archive.
שנה 1935-2018
הערת ציטוט ARC. 4* 2034 ארכיון דן אלמגור, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים.
הערות Fonds Record
תיאור 50 מטר..
מתוך ארכיון דן אלמגור.
שפה עברית
אנגלית
סימול ARC. 4* 2034
רמת התיאור Fonds Record
תקציר ביוגרפי דן אלמגור הינו פזמונאי, מתרגם, עתונאי, חוקר ספרות, עורך ומגיש. כתב וערך עשרות הצגות ומופעים בהם 'איש חסיד היה', הגיש וערך תכוניות רדיו וטלוויזיה רבות בהן 'שרתי לך ארצי'.
הערת שפה הארכיון בעברית.
מספר מערכת 990049004100205171
תיאור בארכיון: התכתבות, תצלומים, תיקים עם מחזות ומחזות-זמר שתרגם, כתבי יד של פזמוניו ותרגומיו, חומרים ששמשו את אלמגור להצגותיו ולהפקות שהעלה, חומרים הקשורים לתכניות הרדיו והטלוויזיה שערך והגיש, תיקים עם חומרים מקוריים ודברים שאסף לצורך הרצאותיו בנושאים שונים, קטעי עתונות עם דבריו ועם ביקורות ואזכורים של פעילות אלמגור, דברים הנוגעים למחקריו האקדמאים בנושאי שירת ספרד והספרות העברית החדשה. כמו כן מכיל הארכיון כרטסות ורשימות הנוגעות לפעילותו הבלשנית של אביו, זאב אבלינגר.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?