קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

תצלום שהתקבל מאת דן הדני מתוך סרט 13923.

כותר בפגישה השנתית של חבר הנאמנים הבינלאומי של בית התפוצות הוענקה חברות כבוד בבית התפוצות למר יצחק נבון, לפרופ' שלום בארון, למר יצחק בשביס זינגר, למר נורמן גילמובסקי ולמר אברהם שפיגל.
כותרים נוספים English title: At the Annual Meeting of the International Council of Beit Hatfutzot Honorary Fellowship of Beit Hatfutzot have been presented to Mr. Itzhak Navon, Prof. Salo Baron, Mr. Isaac Bashevis Singer, Mr. Norman Gilmovsky and to Mr Abraham Spiegel.
שנה 1984
סוגה negative
הערות File Record
סימול בספריית בעלים הספרייה הלאומית, ארכיון דן הדני
IPPA-13923-009-04
תיאור 1 photograph : b/w
35 mm..
מתוך ארכיון דן הדני.
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990046990720205171
קרדיטים ארכיון דן הדני
קישורים At the Annual Meeting of the International Council of Beit Hatfutzot Honorary Fellowship of Beit Hatfutzot have been presented to Mr Itzhak Navon Prof Salo Baron Mr Isaac Bashevis Singer Mr Norman Gilmovsky and to Mr Abraham Spiegel (ללא תיאור).

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון דן הדני

תנאי השימוש:

השימוש בפריט זה כפוף לתנאי רישיון CC BY 4.0 של Creative Commons

​זכויות היוצרים בפריט הועברו לבעלות הספרייה הלאומית. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב שתנאי הרישיון מתייחסים לזכויות יוצרים בלבד. ככל שחלות מגבלות נוספות על השימוש המבוקש, לדוגמא – חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, חוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 או דינים נוספים, על המשתמש מוטלת האחריות לבדוק זאת טרם השימוש.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
בפגישה השנתית של חבר הנאמנים הבינלאומי של בית התפוצות הוענקה חברות כבוד בבית התפוצות למר יצחק נבון, לפרופ' שלום בארון, למר יצחק בשביס זינגר, למר נורמן גילמובסקי ולמר אברהם שפיגל – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?