חזרה לתוצאות החיפוש

תצלום שהתקבל מאת דן הדני מתוך סרט 11213.

כותר בזמן שמנהיגי מפלגת חירות מקיימים ישיבה בנושא שיחות השלום עם מצרים, מחוץ לבניין מפלגת חירות עורכים קיצונים ימניים הפגנה נגד כל פתרון אפשרי של שלום עם הערבים.
כותרים נוספים English title: While the Herut Party leaders hold a meeting on the peace talks with Egypt, outside the Herut Party's building, right-wing extreemists hold a demonstration against any possible peace solution with the Arabs.
שנה 1978
סוגה negative
הערות File Record
תיאור 1 photograph : b/w
35 mm..
מתוך ארכיון דן הדני.
שפה אין תוכן מילולי
סימול/מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1995 15 11213 003-24 ארכיון דן הדני.
מזהה $$CISBN$$VIPPA-11213-003-24
מספר מערכת 990045927930205171

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון דן הדני

תנאי השימוש:

השימוש בפריט זה כפוף לתנאי רישיון CC BY 4.0 של Creative Commons

​זכויות היוצרים בפריט הועברו לבעלות הספרייה הלאומית. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב שתנאי הרישיון מתייחסים לזכויות יוצרים בלבד. ככל שחלות מגבלות נוספות על השימוש המבוקש, לדוגמא – חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, חוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 או דינים נוספים, על המשתמש מוטלת האחריות לבדוק זאת טרם השימוש.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
בזמן שמנהיגי מפלגת חירות מקיימים ישיבה בנושא שיחות השלום עם מצרים, מחוץ לבניין מפלגת חירות עורכים קיצונים ימניים הפגנה נגד כל פתרון אפשרי של שלום עם הערבים – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?