חזרה לתוצאות החיפוש

תצלום שהתקבל מאת דן הדני מתוך סרט 07743.

כותר שק"ם, החברה המספקת מצרכים לחיילים בצה"ל באמצעות קנטינות במחנות או בחנויות המשפחתיות בכל ערי ישראל, ערכה תצוגת אופנה לחיילות באחד ממחנות צה"ל.
כותרים נוספים English title: Shekem, a company which supplies goods for soldiers in the IDF through the canteens in the camps or in the family stores in all cities of Israel has organized a fashion show for the girl soldiers in one of the IDF camps.
שנה 1972
סוגה negative
הערות File Record
תיאור 1 photograph : b/w
35 mm..
מתוך ארכיון דן הדני.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1995 09 07743 000-25
מזהה $$CISBN$$VIPPA-07743-000-25
מספר מערכת 990044845040205171
קישורים Shekem a company which supplies goods for soldiers in the IDF through the canteens in the camps or

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון דן הדני

תנאי השימוש:

השימוש בפריט זה כפוף לתנאי רישיון CC BY 4.0 של Creative Commons

​זכויות היוצרים בפריט הועברו לבעלות הספרייה הלאומית. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב שתנאי הרישיון מתייחסים לזכויות יוצרים בלבד. ככל שחלות מגבלות נוספות על השימוש המבוקש, לדוגמא – חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, חוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 או דינים נוספים, על המשתמש מוטלת האחריות לבדוק זאת טרם השימוש.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
שק"ם, החברה המספקת מצרכים לחיילים בצה"ל באמצעות קנטינות במחנות או בחנויות המשפחתיות בכל ערי ישראל, ערכה תצוגת אופנה לחיילות באחד ממחנות צה"ל – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?