חזרה לתוצאות החיפוש

תצלום שהתקבל מאת דן הדני מתוך סרט 06758.

כותר טקס פתיחה של בית כנסת חדש ברחוב בן יהודה בתל אביב של הקהילה היהודית הגרמנית שהגיעה לארץ ישראל בשנים שלפני מלחמת העולם השנייה.
כותרים נוספים English title: Opening ceremony of he new Synagogue in Tel Aviv on Ben Yehuda street of the German Jewish community that arrived in Palestine in the years before World War II.
שנה 1971
סוגה negative
הערות File Record
תיאור 1 photograph : b/w
35 mm..
מתוך ארכיון דן הדני.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1995 08 06758 004-39
מזהה $$CISBN$$VIPPA-06758-004-39
מספר מערכת 990044646800205171
קישורים Opening ceremony of he new Synagogue in Tel Aviv on Ben Yehuda street of the German Jewish

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון דן הדני

תנאי השימוש:

השימוש בפריט זה כפוף לתנאי רישיון CC BY 4.0 של Creative Commons

​זכויות היוצרים בפריט הועברו לבעלות הספרייה הלאומית. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב שתנאי הרישיון מתייחסים לזכויות יוצרים בלבד. ככל שחלות מגבלות נוספות על השימוש המבוקש, לדוגמא – חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, חוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 או דינים נוספים, על המשתמש מוטלת האחריות לבדוק זאת טרם השימוש.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
טקס פתיחה של בית כנסת חדש ברחוב בן יהודה בתל אביב של הקהילה היהודית הגרמנית שהגיעה לארץ ישראל בשנים שלפני מלחמת העולם השנייה – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?