חזרה לתוצאות החיפוש

תצלום שהתקבל מאת דן הדני מתוך סרט 05043.

כותר חברי קואופרטיב התחבורה הציבורית של העיר תל אביב החליטו להכריז על שביתה בעקבות סירוב הממשלה לדרישותיהם לתמיכה ממשלתית מאחר שההכנסה ממכירת הכרטיסים לא מכסה את ההוצאות.
כותרים נוספים English title: The public transport cooperative of Tel Aviv city decided to declare a strike following the government's refusal to their demand for government support, as the income from the ticket sales doesn't cover the expenses. [picture].
שנה 1969
סוגה negative
הערות File Record
תיאור 1 photograph : b/w
35 mm..
מתוך ארכיון דן הדני.
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1995 06 05043 000-28
מספר מערכת 990044402590205171
קישורים The public transport cooperatives of Tel Aviv city decided to open a strike following the

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

ארכיון דן הדני

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
חברי קואופרטיב התחבורה הציבורית של העיר תל אביב החליטו להכריז על שביתה בעקבות סירוב הממשלה לדרישותיהם לתמיכה ממשלתית מאחר שההכנסה ממכירת הכרטיסים לא מכסה את ההוצאות – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?