חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: מעל ל-200 דפים שבהם חומרים השייכים ל'פרוייקט ספר הזוהר' (הדפים מודפסים במדפסת ביתית. ישנם גם מעט דפים בכתב יד). ; מטרת הפרוייקט היתה להוציא לאור את ספר הזוהר על כל חלקיו, שלם ומוגה על-פי כתבי יד, מתורגם לעברית ומונחה על-ידי אינפורמציה מקצועית הכוללת מקורות, מקבילות, והערות עניניות וביביליוגרפיות של המהדירים. פטירתה של רבקה ש"ץ אופנהיימר קטעה את המיזם. ; החומרים בתיק כוללים: תיאור תכנית העבודה. סיכומי פגישות צוות הפרוייקט (שמות הנוכחים בפגישות: רבקה ש"ץ, מנחם צבי קדרי, משה חלמיש, יהודה ליבס, דניאל מט, רחל אליאור, ברכה זק, מיכל אורון, דורית כהן-אלורו, רונית מרוז, פנחס גילר, ניסים יושע, ישראל מימיראן, צביה רובין, יוסף דן, מלאכי בית אריה, שרה הלר-וילנסקי, יורם יעקובסון, מרדכי פכטר. את סיכומי הפגישות רשמו: צביה רובין ודורית כהן-אלורו). תמונת מצב העבודה על כתבי היד (ערכה: דורית כהן-אלורו). רשימה של כתבי-היד של הזוהר לפי ספריות. תיאורים של כתבי יד. רשימת כתבי היד לפי פרשות נכון לאוגוסט 1990. התייחסויות לחילופי נוסח בין כתבי יד ודפוס. ; בתיק גם: מקבץ של 6 דפים אשר כותרתו 'רשימת כתבי-יד, בעיקר תצלומים, מעזבונה של פרופ' רבקה ש"ץ-אופנהיימר ז"ל'. ברשימה זו פירוט על עשרות חומרים, מן הקבלה, מן החסידות, כאלו הקשורים לרב קוק, ואחרים.

כותר מפעל הזהר של רבקה ש"ץ-אופנהיימר.
שנה 1986-1991
הערות File Record
מתוך קובץ דברים שונים
שפה עברית
אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק PH SCHOLEM 399
PH SCHOLEM 399.1
מספר מערכת 990044325680205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?