קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • ארכיון

בתיק התכתבות מסודרת (A-J) מהשנים 1958-1957 - תחילת עבודתו של גויטיין בארה"ב. כולל גם כמה מכתבים משפחתיים. בין האישים והגופים המפיעים בהתכתבות: יעקב אגוס (Agus); האקדמיה ללשון העברית (מאיר מדן); בנימין אקצין; אליהו אשתור; אולברייט ; אלכסנדר אלטמן; American philosophical society; נורמן אנדרסון (School of oriental and African studies London) ; Annales (כתב עת) ; Arab information center; Arberry (Cambridge); זלמן ארן; מ. אבידע; זליג אוורבך (Auerbach); פרנץ במבינגר; מכון ליאו בק ירושלים ; גבריאל בר ; ד.צ. בנעט ; סלו ברון ; אהרן בן שמש; א.י. ברוור; י.ל. בנאור; יוסף בנטואיץ'; נפתלי ברגר; יהושע בלאו; שמואל בלומנפילד; ויליאם חומסקי; אלפרד בונה; אפרים ברוידא; קלוד כאהן; Susan Skilliter, Cambridge university library; חיים כהן; Cornell university press; עיתון דבר -המדור הספרותי; משה דייויס; A. Dietrich; J'erome Lindon - Les Editions De Minute ; A.S. Ehrenkreuz; יוסף אליאש; ריצ'רד אטינגהאוזן; ולטר פישל; American friends of the Hebrew U.; לואיס פינקלשטיין; טוביה גלבלום; המילטון גיב; נחום גלצר; נלסון גליק; נחום גולב; משה גושן גוטשטיין; אמיליו גרסיה גומז; משה גרינברג; תיאודור גסטר; מ. מייזלש ("הדאר"); א.ש. הלקין; אוריאל הד; ח.ז. הירשברג; J.C. Hurewitz (קולומביה).

כותר Letters A- J, 1957-1958.
שנה 1957-1958
הערות File Record
מתוך ארכיון שלמה דב גויטיין
שפה ריבוי שפות
סימול ARC. 4* 1911 1 2
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990040954020205171
תיאור בתיק התכתבות מסודרת (A-J) מהשנים 1958-1957 - תחילת עבודתו של גויטיין בארה"ב. כולל גם כמה מכתבים משפחתיים. בין האישים והגופים המפיעים בהתכתבות: יעקב אגוס (Agus)
האקדמיה ללשון העברית (מאיר מדן)
בנימין אקצין
אליהו אשתור
אולברייט
אלכסנדר אלטמן
American philosophical society
נורמן אנדרסון (School of oriental and African studies London)
Annales (כתב עת)
Arab information center
Arberry (Cambridge)
זלמן ארן
מ. אבידע
זליג אוורבך (Auerbach)
פרנץ במבינגר
מכון ליאו בק ירושלים
גבריאל בר
ד.צ. בנעט
סלו ברון
אהרן בן שמש
א.י. ברוור
י.ל. בנאור
יוסף בנטואיץ'
נפתלי ברגר
יהושע בלאו
שמואל בלומנפילד
ויליאם חומסקי
אלפרד בונה
אפרים ברוידא
קלוד כאהן
Susan Skilliter, Cambridge university library
חיים כהן
Cornell university press
עיתון דבר -המדור הספרותי
משה דייויס
A. Dietrich
J'erome Lindon - Les Editions De Minute
A.S. Ehrenkreuz
יוסף אליאש
ריצ'רד אטינגהאוזן
ולטר פישל
American friends of the Hebrew U.
לואיס פינקלשטיין
טוביה גלבלום
המילטון גיב
נחום גלצר
נלסון גליק
נחום גולב
משה גושן גוטשטיין
אמיליו גרסיה גומז
משה גרינברג
תיאודור גסטר
מ. מייזלש ("הדאר")
א.ש. הלקין
אוריאל הד
ח.ז. הירשברג
J.C. Hurewitz (קולומביה).

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?