חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

מכתבים, גלויות ואיגרות שונות שנשלחו אל יוסף ברסלבסקי על ידי אישים שונים בארץ ישראל ומחוצה לה, בעניין הרצאות, פרסום מאמרים, פעולות חינוך ועניינים נוספים. לחלק מן המכתבים הצמיד ברסלבסקי את העתקיהם של מכתבי התשובה או הפנייה שכתב בעצמו ובמקרים אחרים, גם גזרי עתונים הנוגעים להתכתבות. ; בתיק: מכתבים מאת משה מוסנזון, יצחק ספיבק, חבל ימי לישראל, יהודה גרינשפן, תכנית לטיול של יומיים בנגב, בן-ציון לוריא, משה ברסלבסקי, מולד - ירחון מדיני וספרותי, דוד מויאל (חוג לחקר התנ"ך), זאב בלוך, נחמן תרדיון (השדה - ירחון למשק החקלאי המעורב), אפרים ברוידא, התאחדות הבוגרים של הגמנסיה העברית 'הרצליה', מרים גרינשפן (רשימה על הד"ר ד. גורביץ ז"ל - שבעה למותו), הועד הלאומי לכנסת ישראל, הזמנה לטכס האזכרה ליום השלושים לפטירתו של שמואל ניימרק, מגן דוד אדום, הועד הארצי לקרן היסוד בארץ-ישראל, יוסף פטאי, החברה העברית לחקירת ארץ-ישראל ועתיקותיה - הזמנה לכינוס החמישי לידיעת הארץ (תכנית הכינוס), חוג לחקר התנ"ך, חוג לרפורמה התישבותית. ; מדינת ישראל - הממשלה הזמנית - 'קול ישראל', מוזיאון תל-אביב - הזמנה לפתיחת תערוכה 'נשק ומלחמה בימי קדם', בית החנך בצפון - תל-אביב, הסוכנות היהודית לארץ-ישראל - המחלקה לעלית ילדים ונוער - המדור להדרכה (הזמנה ליום לידיעת הארץ), בית הספרים הלאמי והאוניברסיטאי, זאב (אהרן זאב), גצל קרסל, שלמה פישמן, בתיה ושמואל ייבין, 'על המשמר' - הארכיון, מחלקת התרבות של צבא ההגנה לישראל - מחוז תל-אביב, אברהם יעקב ברור, פנחס נאמן, הברית העברית העולמית, מטה חיל האויר - מפות, דוד זכאי, טוביה אשכנזי, הספריה העירונית 'שער ציון' - תל-אביב, האנציקלופדיה העברית, בית-הספר לפעילי ההסתדרות, בית-חנן - מושב עובדים להתישבות שתופית, עזריאל ברושי.

כותר התכתבות 1948-1949 חלק א.
שנה 1948-1949
הערות File Record
מתוך ארכיון יוסף ברסלבי.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1907 01 20
מספר מערכת 990040921790205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?