חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: נייר מכתבים רשמי של ראש ממשלת ישראל, מר בנימין נתניהו, ועליו מודפסת "ברכת ראש הממשלה לכינוס הפורום הבינלאומי של הספרייה הלאומית בירושלים" מיום כ"ח בחשוון תשע"ז (29 בנובמבר 2016). דברי ברכה אלה, הכוללים התייחסות לתפקידה של הספרייה הלאומית ולחשיבותה, נקראו במקום נאומו של ראש הממשלה אשר נבצר ממנו להגיע אל הכינוס. בתחתית הדף, נוספה חתימת ידו של בנימין נתניהו, בדיו. הדף נתון בתוך מעטפה ועליה סמל המדינה, מוטבע בזהב.

כותר נתניהו, בנימין. -Netanyahu, Binyamin.
כותרים נוספים Netanyahu, Binyamin.
שנה 2016
הערות File Record
1949- ראש ממשלת ישראל.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 14 95
מספר מערכת 990039441600205171
קישורים נתניהו בנימין.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?