חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה
אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

הדפס כסף מקורי מתצלום שחור לבן שהופק על ידי שירות הצילום הרשמי של כוחות הצבא הבריטי, ובו נראית תזמורת צבאית מנגנת בכיכר העיר יפו, על רקע בניין הקישלה (בית הכלא התורכי), אל מול בית הסראייה (מבנה המימשל). בתצלום נראה גם קהל האזרחים והחיילים שנכח בקונצרט מאולתר זה, תחת כיפת השמיים. בגב התצלום הודבקה תוית מודפסת באנגלית ובה תיאור התצלום, וכן הוטבעו חותמות הצנזורה הצבאית הבריטית וחותמת סוכנות הצילום הצבאית הרשמית, אשר הפיקה והפיצה את התצלום. על התצלום לא צויין תאריך כלשהו, אך יש להניח כי הוא נוצר בשנת 1918.

כותר Military Band playing in front of Government House at Jaffa.: -[קונצרט של תזמורת הצבא הבריטי לפני בניין הקישלה, יפו] [תמונה]
כותרים נוספים [קונצרט של תזמורת הצבא הבריטי לפני בניין הקישלה, יפו] [תמונה]
מחבר/יוצר הספרייה הלאומית, אוסף התצלומים current owner
מקור/בעלים הספרייה הלאומית, אוסף התצלומים
שנה 1918
סוגה Silver print
הערות File Record
תיאור 1 photograph : b&w
152 X 205 mm..
מתוך סדרה 1: תצלומים בודדים
מספר מדף/סרט/תיק TM 4* 5539
מספר מערכת 990039047130205171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

לפריט בקטלוג הספריה

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?