חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

סדרה של שלושה תצלומים בשחור לבן: שני תצלומים של הר הבית ממערב למזרח ובכלל זה הכותל המערבי וברקע הר הזיתים והר הצופים (כנראה צולמו ממגדל דוד) ותצלום אחד של הכותל המערבי. על התצלומים אין כל מידע בכתב. ככל הנראה, הם ניתנו כמזכרת לש"י עגנון על ידי יוצרם, צלם חובב או תייר, מבין ידידי עגנון. יש להניח שתצלומים אלה נעשו במחצית הראשונה של שנות השלושים של המאה העשרים. ; תצפית ממגדל דוד: הר הבית והכותל המערבי בסדרה של שלושה תצלומים בשחור לבן.

כותר הר הבית והכותל המערבי:
שנה ca. 1930-1936
סוגה Silver Print
תיאור 3 photographs : b&w
55 X 83 mm..
מתוך ארכיון שמואל יוסף עגנון
שפה אין תוכן לינגוויסטי
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1270 07 130
מספר מערכת 990038684920205171
קישורים הר הבית והכותל המערבי.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?