חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק רק: גלויה כתובה עברית, בכתב ידו ובחתימתו של שבח זאב סירטה (סיראטע). הגלויה נשלחה מהעיירה מיקולינץ, גליציה, אל הרב ד"ר אהרן קמינקא, פראג. בגלויה מודיע סירטה לקמינקא על כוונתו להוציא לאור כתב עת עברי חדש בשם "ציון". על-פי חותמות הדואר, הגלויה נשלחה מגליציה ב-27 באוקטובר 1895 והגיעה ליעדה יומיים מאוחר יותר.

כותר סירטה, שבח זאב.
כותרים נוספים Sirate, Schwach Wolf.
שנה 1895
הערות File Record
עורך, עתונאי וסופר עברי בגליציה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 15 240
מספר מערכת 990038612740205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?