חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: עדויות והתכתבות סביב ברל. בין השאר מכתבי דוד הכהן, הילה שרת, יהודה שרת, ברל רפטור, חיים בן-אשר, א. מ. סלוצקין, שולמית כהנא (בשם זלמן שז"ר), עליזה שידלובסקי, ישראל קולת, חנה כצנלסון-נשר, דוד ברוש (כפר יהושע), שאול אביגור, גולדה מאיר, דב סדן, גצל קרסל, לני יחיל, גרשם שלום, שמחה קלינג, יהודית שמחוני, נתן רוטנשטרייך. עדויות בראיונות לאניטה שפירא בכתב ידה: ברל רפטור, דוד מלץ, יהודה שרת, דוד ברש, דוד זכאי, גרשם שלום, זאב שרף, ליובה לויטה, לני יחיל, ארתור לוריא, גולדה מאיר, מרגוט קלאוזנר, פרל גרודז'נסקי, ברוך אזניה, יצחק בן אהרון, יוסקה רבינוביץ, לסיה גלילי, יהודית שמחוני, מאיר שלי, נתן רוטנשטרייך, אהוביה מלכין, שאול אביגור.

כותר עדויות והתכתבות על ברל.
שנה 1974-1975
הערות File Record
מתוך ארכיון אניטה שפירא
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1933 5 41
מספר מערכת 990038515270205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?