חזרה לתוצאות החיפוש

ארכיון

בתיק: ; 37. מכתב למערכת "Die Freiheit", העתק של כתב היד. הפריט חסר. ; 38. צילום המאמר " Zum Relativitätsproblem" (אוטוגרף). ; 39. גלויה לרגל עשור של האוניברסיטה העברית עם צילום של "Die Grundlage der allgemeinen Relativitaetstheorie" ; 40. צילום מכתב המלצה על יהודה למן בשביל הנ"ל חסר מקום וזמן; 12.2.1943, פרינסטון. ; 41. המלצה לסיוע בבנין האוניברסיטה העברית בירושלים למען השוחרים בארה"ב, אנגלית, מכונת כתיבה חתום אוטוגרף, 20 יוני 1952. ; 42. צלום מכתב מודפס במכונת כתיבה אל L. Szekely עם חתימה של אינשטין, 27.12.1930.

כותר אינשטין, אלברט. -Einstein, Albert.
כותרים נוספים Einstein, Albert.
שנה 1930-1952
הערות File Record
פריט 41 הועבר לארכיון אינשטין.
הפיסיקאי הידוע. בעל "תורת היחסות". זכה בפרס נובל ב-1921. פעל רבות למען היהדות, הציונות והאוניברסיטה העברית. ברן-ברלין-ארה"ב.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - אוטוגרפים
שפה גרמנית
עברית
אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 01 01 503
מספר מערכת 990038129670205171
קישורים אינשטין אלברט.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?