חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

קבוצה של שלושה עשר תצלומים בשחור לבן ושני תצלומי צבע, בהם נראה פרופ' גרשם שלום בחברת אישים שונים, בעת טקסי הענקת פרס רוטשילד, באולם שאגאל אשר במשכן הכנסת. תצלומים אלה נעשו במהלך הטקסים שנערכו בשנים 1972, 1974 ו-1976. בין האישים המופיעים בתצלומים: הברון ג'ייקוב דה רוטשילד; גולדה מאיר; שמעון פרס; גדעון האוזנר; טדי קולק; ישראל ישעיהו. על שלושה תצלומים בלבד הוטבעה חותמת הצלם, ורנר בראון.

כותר טקס הענקת פרס רוטשילד, הכנסת.:
כותרים נוספים Rothschild Prize ceremonies at the Knesset, 1972-1976. [picture]
שנה 1972-1976
סוגה Silver Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 15 photograph : b&w
color..
מתוך סדרה 10: תצלומים
שפה אין תוכן לינגוויסטי
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1599 10 145
מספר מערכת 990038069670205171
קישורים Rosetta Digital Object

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

לפריט בקטלוג הספריה

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?