חזרה לתוצאות החיפוש

The collection consists of manuscripts by Hermann Reckendorf for his researches in Oriental Studies, as well as handwritten card index prepared by him towards a research on the Nabatian and Palmyrian languages.

כותר Hermann Salomon Reckendorf Collection. -אוסף הרמן סולומון רקנדורף.
כותרים נוספים Collection of Hermann Solomon Reckendorf.
אוסף הרמן סולומון רקנדורף.
שנה [ca. 1900-1920]
הערת ציטוט V 832 Hermann Salomon Reckendorf Collection, Archives Department, National Library of Israel, Jerusalem.
הערות Fonds Record
Temporary record
no list.
Hermann Salomon Reckendorf was born in 1863 in Heidelberg, Germany. His father, Hermann Reckenforf, was a well-known orientalist, and the first translator of the Koran into Hebrew. Solomon Reckendorf studied Semitics under Theodor Noeldeke and at the Berlin rabbinical seminary. In 1888 Reckendorf became professor at Freiburg University, specializing in Arabic syntax. Reckendorf died in Freiburg on March 10, 1924.
Language note/הערת שפה: The materials are in German, Hebrew and Nabatian.
היסטורית בעלים The collection was permanently deposited in the National Library in October 1938 by Prof. Gotthold Weil.
תיאור 0.2 meters..
מתוך Hermann Salomon Reckendorf Collection.
שפה גרמנית
עברית
סימול/מספר מדף/סרט/תיק V 832 Hermann Salomon Reckendorf Collection.
מספר מערכת 990037911450205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?