חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג הדפסי כסף מתצלומים שחור לבן שבהם נראית מתנת-מזכרת שהוענקה על ידי נציגי היישוב העברי בארץ ישראל לברון אדמונד דה רוטשילד בעת ביקורו בארץ ישראל, בחודש פברואר 1914. בתצלום האחד נראית כריכת כסף עבודת פיליגרן, שעליה ההקדשה: "להברון בנימין די רוטשילד / מאת הישוב העברי בארץ ישראל / שבט התרע"ד" ואילו בתצלום השני נראית מגילת ברכה כתובה על גבי קלף, אשר היתה נתונה בתוך כריכת הכסף. על-פי החתימה בתחתית המגילה, היא ניתנה מאת תושבי תל אביב, בעת שביקר שם הברון. תצלומים אלה נתרמו לאוסף התצלומים של הספרייה הלאומית בחודש תשרי תרצ"ה על ידי מרדכי בן הלל הכהן, שהיה ממארגני קבלת הפנים לברון רוטשילד באותו ביקור. על התצלומים אין כל ציון של שם הצלם.

כותר מתנת מזכרת לביקור הברון רוטשילד בארץ ישראל, תרע"ד.: -[Souvenir Album from the Jewish Settlement in Palestine to Lord Rothschild] [picture]
כותרים נוספים [Souvenir Album from the Jewish Settlement in Palestine to Lord Rothschild] [picture]
שנה 1914
סוגה Silver Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 2 photographs : b&w
165 X 225 mm..
מתוך אוסף התצלומים
שפה אין תוכן לינגוויסטי
מספר מדף/סרט/תיק TM 4* 5481
מספר מערכת 990037647660205171
קישורים מתנת מזכרת לביקור הברון רוטשילד בארץ ישראל תרע"ד.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?