חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה מחולקת ובה הדפס מציור החזית הדרום-מערבית של האולם המרכזי בקמפוס האוניברסיטה העברית בירושלים על הר הצופים והכיכר שסביב האולם. ציור זה נעשה על ידי פרנק מירס, על פי תכניתו של האדריכל והמתכנן הבריטי פטריק גדס (Patrick Geddes, 1854-1932) אשר הוזמן על ידי חיים וייצמן בשנת 1919 לבצע את תכנית האב לבנייני האוניברסיטה. בגב הגלויה צויין כי היא יצאה לאור על ידי הוצאת "רנסאנס" שפעלה בערים וינה וניו יורק. גלויה זו לא היתה בשימוש ואין עליה ציון תאריך כלשהו. ככל הנראה, היא הופקה סמוך לפתיחתה הרשמית של האוניברסיטה העברית, בשנת 1925.

כותר תכנית הבית הכללי של האוניברסיטה העברית בירושלים מאת הפרופ. פ. גדס. -Plan der Hebräischen Universität in Jerusalem, nach dem Entwurfe von Prof. Gedes [!]. [picture]
כותרים נוספים Plan der Hebräischen Universität in Jerusalem, nach dem Entwurfe von Prof. Gedes [!]. [picture]
שנה ca. 1925
סוגה Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w sepia
90 X 143 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 899
מספר מערכת 990037135740205171
קישורים תכנית הבית הכללי של האוניברסיטה העברית בירושלים מאת הפרופ. פ. גדס.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?