קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה ליתוגרפיה צבעונית מציור של הצייר הפולני אדם סטקוביץ' (Adam Setkowicz, 1876-1945). בציור מתואר ויכוח דתי בין יהדות לנצרות, באמצעות תיאור של שתי דמויות, רב עטור זקן ופיאות ומולו נזיר עטוי גלימה, המצביעים על ספרים הנמצאים לפניהם. על הגלויה נדפסו שם היצירה ושמו הבדוי של האמן (S. Adam) ואילו בגבה נדפסו שם ההוצאה לאור של אגודת הציירים הפולנים בעיר קרקוב, פולין (Salon Malarzy Polskich Kraków). גלויה זו לא היתה בשימוש. בגלויה ניתן להבחין בחתימתו של האמן על הציור, בציון השנה 1911. ככל הנראה, גלויה זו הופקה סמוך לאותה שנה. בגב הגלויה צויין מקום הפקתה: Made in Galicia (Austria). על פי נוסח זה יש להניח כי היא נדפסה לפני תום מלחמת העולם הראשונה.

כותר S. Adam: Dysputa - Disscourse.
כותרים נוספים [אדם סטקוביץ': הויכוח]. [תמונה]
שנה ca. 1911-1916
סוגה Print
הערות File Record
תיאור 1 postcard : color
89 X 139 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
מספר מערכת 990037120640205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
קישורים S. Adam: Dysputa - Disscourse.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
S. Adam: Dysputa - Disscourse – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?