קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה הדפס בשחור לבן מאיור של מוצרי תחרה ורקמה, ובהם חולצות רקומות, מפיות, אהילים ומפות. בגב הגלויה נדפסו שמה וכתובתה של האגודה הציונית של נשים עבריות למען פעילות תרבותית בארץ ישראל, שמרכזה היה בעיר ברלין. ככל הנראה, גלויה זו באה לפרסם את המוצרים של בתי הספר למלאכת התחרה (Spitzenschulen) אשר הוקמו על ידי שרה טהון במקומות שונים בארץ ישראל. גלויה זו לא היתה בשימוש, ואין עליה כל ציון תאריך. הגלויה הוצאה מתוך אוסף אברהם שלום יהודה.

כותר Verband jüdischer Frauen für Kulturarbeit in Palästina.
כותרים נוספים [אגודת נשים יהודיות למען פעילות תרבותית בארץ ישראל]. [תמונה]
[Jewish Women's League for Cultural Work in Palestine]. [picture]
שנה ca. 1908-1910
סוגה Print
הערות File Record
תיאור 1 postcard : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037120100205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה מחולקת ובה הדפס בשחור לבן מאיור של מוצרי תחרה ורקמה, ובהם חולצות רקומות, מפיות, אהילים ומפות. בגב הגלויה נדפסו שמה וכתובתה של האגודה הציונית של נשים עבריות למען פעילות תרבותית בארץ ישראל, שמרכזה היה בעיר ברלין. ככל הנראה, גלויה זו באה לפרסם את המוצרים של בתי הספר למלאכת התחרה (Spitzenschulen) אשר הוקמו על ידי שרה טהון במקומות שונים בארץ ישראל. גלויה זו לא היתה בשימוש, ואין עליה כל ציון תאריך. הגלויה הוצאה מתוך אוסף אברהם שלום יהודה.
קישורים Verband jüdischer Frauen für Kulturarbeit in Palästina.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
Verband jüdischer Frauen für Kulturarbeit in Palästina – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?