חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה בלתי מחולקת ובה רפרודוקציה מתצלום של נשיאות כינוס היסוד של תנועת "המזרחי". כינוס זה נערך בעיר ברטיסלבה (פרשבורג), סלובקיה (אז: תחת שלטון אוסטרו-הונגריה) בחודש אוגוסט 1903, בראשותו של הרב יצחק יעקב ריינס (יושב במרכז השורה הראשונה). יושב, ראשון משמאל: הרב יהודה לייב פישמן-מימון. בפינה השמאלית התחתונה של התצלום צויינה השנה העברית: 5163 (תרס"ג). גלויה זו לא היתה בשימוש ואין עליה מידע באשר למקום הפקתה.

כותר קונגרעס המזרחים הראשון: פראזידיאום. -[נשיאות הכינוס הראשון של תנועת "המזרחי"] [תמונה]
כותרים נוספים [נשיאות הכינוס הראשון של תנועת "המזרחי"] [תמונה]
שנה 1903
סוגה Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 803
מספר מערכת 990037117580205171
קישורים קונגרעס המזרחים הראשון: פראזידיאום.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
קונגרעס המזרחים הראשון: פראזידיאום. -[נשיאות הכינוס הראשון של תנועת "המזרחי"] [תמונה] – הספרייה הלאומית

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?