קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

גלויה מחולקת ועליה הדפס אבן בשני גוונים, שהוא כנראה חלק מאיור כלשהו. מרבית שטח הגלויה הינו ריק, וככל הנראה הוא יועד לכתיבה, על הגלויה ובגבה גם יחד. באיור נראה נער יהודי אוחז בידו מזוזה (?) על רקע נוף המזכיר את בתי "בצלאל" בירושלים. גלויה זו לא היתה בשימוש ואין עליה פרטים כלשהם באשר לזהות הצייר או תאריך הפקתה. בגבה נדפסו המלים: "ליט. "בצלאל" ירושלם - ומכאן יש להסיק שהיא הופקה על ידי ליטוגרפיה "בצלאל", בית מלאכה להדפסים אמנותיים שפעל כחלק מבית הספר "בצלאל", ירושלים, בעשור השני של המאה העשרים.

כותר [גלויה - ללא כותרת]
שנה ca. 1913-1916
סוגה Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : color
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 753
מספר מערכת 990037115410205171
קישורים [גלויה - ללא כותרת]

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?