קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

זוג גלויות עוקבות, בלתי זהות, ובמרכזן אותו דימוי של שני דגלים - דגל ובו רק פס כחול ופס לבן - וביניהם מגן דוד. תחת ציור זה, נדפס בעברית, בכל גלויה, בית אחד מן ההמנון הציוני: "שאו ציונה נס ודגל". על-פי המספרים הסידוריים שבגב הגלויות, ניתן להסיק כי אלו הן הגלויה הראשונה והגלויה השלישית בסדרה של שלוש גלויות שבכל אחת מהן נדפס בית אחר משיר זה (סדרת "ציון" - "Serie Zion", כמצויין שם). בגב הגלויות נדפס בצרפתית שם המו"ל, הוצאת בקר (Ph. Bäcker) בעיר ברודי, גליציה (אז, תחת שלטון אוסטרו-הונגריה). שתי הגלויות לא היו בשימוש, ואין עליהן כל מידע באשר לתאריך הפקתן - ככל הנראה, הן נדפסו בעשור הראשון של המאה העשרים.

כותר שאו ציונה נס ודגל
שנה ca. 1900-1907
סוגה Print
הערות File Record
תיאור 2 postcards : b&w
90 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037114730205171
תיאור זוג גלויות עוקבות, בלתי זהות, ובמרכזן אותו דימוי של שני דגלים - דגל ובו רק פס כחול ופס לבן - וביניהם מגן דוד. תחת ציור זה, נדפס בעברית, בכל גלויה, בית אחד מן ההמנון הציוני: "שאו ציונה נס ודגל". על-פי המספרים הסידוריים שבגב הגלויות, ניתן להסיק כי אלו הן הגלויה הראשונה והגלויה השלישית בסדרה של שלוש גלויות שבכל אחת מהן נדפס בית אחר משיר זה (סדרת "ציון" - "Serie Zion", כמצויין שם). בגב הגלויות נדפס בצרפתית שם המו"ל, הוצאת בקר (Ph. Bäcker) בעיר ברודי, גליציה (אז, תחת שלטון אוסטרו-הונגריה). שתי הגלויות לא היו בשימוש, ואין עליהן כל מידע באשר לתאריך הפקתן - ככל הנראה, הן נדפסו בעשור הראשון של המאה העשרים.
קישורים שאו ציונה נס ודגל

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?