חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

גלויה מחולקת ובה ציור של האמן הצרפתי לואי-אמיל אדאן (Louis Émile Adan, 1839-1937). בתהליך ההדפסה, נוספו לרפרודוקציה שהיתה בשני צבעים בלבד, גוני צבע נוספים. בציור נראית אשה מעירה אוחזת בידה האחת את תינוקה, וביד האחרת צרור חפצים, פוסעת בדרך. בתחתית הגלויה נדפסה הכותרת ביידיש, וכן שם הצייר. בפינה הימנית העליונה של הגלויה, נוספו ארבע שורות שיר מחורז ביידיש, ללא ציון המחבר, הממחישות במילים את סיפורה של האשה הבודדה, הנודדת בעולם בחיפושיה אחרי לחם ומזל. בגב הגלויה נדפס בגרמנית כי היא הופקה על ידי הוצאת "סיני" בעיר ורשה (Verlag Sinaj Wrschau) וכן צויין מספרה בסדרת הגלויות של הוצאה זו. הגלויה לא היתה בשימוש ואין עליה פרטים באשר לתאריך הפקתה - ככל הנראה, היא נדפסה בסוף העשור הראשון או בראשית העשור השני של המאה העשרים.

כותר אין דער וועלט אריין.
כותרים נוספים [נודדת בעולם]. [תמונה]
שנה ca. 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
גלויות הוצאת "סיני", ורשה, מספר 1021.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : color
90X140 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 762.5
מספר מערכת 990037109150205171
קישורים אין דער וועלט אריין.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?