קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה הדפס בגוני חום-ספיה מציור דיוקן של נערה צעירה. על הגלויה לא צויין שם האמן. בתחתית הגלויה נדפסה הכותרת ביידיש, ואילו בגבה צויין בגרמנית כי היא הופקה על ידי הוצאת "סיני" בעיר ורשה (Verlag Sinaj Wrschau) וכן צויין מספרה בסדרת הגלויות של הוצאה זו. הגלויה לא היתה בשימוש ואין עליה פרטים באשר לתאריך הפקתה - ככל הנראה, היא נדפסה בסוף העשור הראשון או בראשית העשור השני של המאה העשרים.

כותר אומעט.
כותרים נוספים [עצב]. [תמונה]
שנה ca. 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
גלויות הוצאת "סיני", ורשה, מספר 546.
תיאור 1 postcard : sepia
90X140 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037108490205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה מחולקת ובה הדפס בגוני חום-ספיה מציור דיוקן של נערה צעירה. על הגלויה לא צויין שם האמן. בתחתית הגלויה נדפסה הכותרת ביידיש, ואילו בגבה צויין בגרמנית כי היא הופקה על ידי הוצאת "סיני" בעיר ורשה (Verlag Sinaj Wrschau) וכן צויין מספרה בסדרת הגלויות של הוצאה זו. הגלויה לא היתה בשימוש ואין עליה פרטים באשר לתאריך הפקתה - ככל הנראה, היא נדפסה בסוף העשור הראשון או בראשית העשור השני של המאה העשרים.
קישורים אומעט.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?