קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה הדפס מתצלום שחור לבן שבו נראים בתי שכונת רחביה, ירושלים, מכיוון מכיוון צפון-מערב. ככל הנראה, התצלום נעשה ממרומי גג בניין קולג' טרה-סנטה (כיום, ככר צרפת). במרכז התצלום נראה בית וילה לאה (בית אבקריוס ביי) בעת בנייתו - בטרם הושלמה בניית הקומה השנייה (כיום, שדרות בן-מימון 6). על-פי מצב הבנייה, יש לשער כי התצלום נעשה בראשית שנת 1934. לצדו, נראה בית צונדק. ברקע, משמאל, ניתן להבחין בבתים שבצדו השמאלי של רחוב עזה. במרכז התצלום ובימינו נראים בתי שכונת רחביה (כיום, רחוב רמב"ן והרחובות הסמוכים לו). גלויה זו לא היתה בשימוש, ואין עליה פרטים באשר לזהות הצלם או תאריך הצילום. בגב הגלויה נדפסה כותרת הגלויה בעברית, אנגלית וגרמנית וכן צויין כי הגלויה הופקה על ידי ההוצאה לאור של הסוחר הירושלמי פנחס חיים בלטינשטר, וכן צויינה כתובת חנותו ברחוב יפו, ירושלים. בגב הגלויה, במקום הבול, צויין כי היא נדפסה בצ'כוסלובקיה.

כותר ירושלים - רחביה. מראה כללי מצד קרן-הקימת
כותרים נוספים Jerusalem - Rehavia Quarter [picture]
שנה ca. 1934
סוגה Print
הערות File Record
תיאור 1 postcard : b&w
90 X 140 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה פריט ללא תוכן מילולי
סימול TM 8* 791
רמת התיאור File Record
הערת שפה English
מספר מערכת 990037095850205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה מחולקת ובה הדפס מתצלום שחור לבן שבו נראים בתי שכונת רחביה, ירושלים, מכיוון מכיוון צפון-מערב. ככל הנראה, התצלום נעשה ממרומי גג בניין קולג' טרה-סנטה (כיום, ככר צרפת). במרכז התצלום נראה בית וילה לאה (בית אבקריוס ביי) בעת בנייתו - בטרם הושלמה בניית הקומה השנייה (כיום, שדרות בן-מימון 6). על-פי מצב הבנייה, יש לשער כי התצלום נעשה בראשית שנת 1934. לצדו, נראה בית צונדק. ברקע, משמאל, ניתן להבחין בבתים שבצדו השמאלי של רחוב עזה. במרכז התצלום ובימינו נראים בתי שכונת רחביה (כיום, רחוב רמב"ן והרחובות הסמוכים לו). גלויה זו לא היתה בשימוש, ואין עליה פרטים באשר לזהות הצלם או תאריך הצילום. בגב הגלויה נדפסה כותרת הגלויה בעברית, אנגלית וגרמנית וכן צויין כי הגלויה הופקה על ידי ההוצאה לאור של הסוחר הירושלמי פנחס חיים בלטינשטר, וכן צויינה כתובת חנותו ברחוב יפו, ירושלים. בגב הגלויה, במקום הבול, צויין כי היא נדפסה בצ'כוסלובקיה.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
ירושלים - רחביה. מראה כללי מצד קרן-הקימת – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?