קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה הדפס רשת מתצלום שחור לבן של הקצה הצפוני ברחוב ביאליק, תל אביב. בחזית התמונה נראה הגן שסביב בית חיים נחמן ביאליק (מימין) וברקע, בניין עיריית תל אביב, רחוב ביאליק 27, (בית סקורה). במקום המיועד לבול, צויין כי הגלויה נדפסה בצ'כוסלובקיה. גלויה זו לא היתה בשימוש, ולא צויינו עליה פרטים כלשהם באשר לזהות הצלם או תאריך הצילום. ככל הנראה, היא הופקה באמצע שנות השלושים של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש.

כותר תל אביב: בית ביאליק והעיריה.
כותרים נוספים Tel Aviv: The House of Bialik and the Municipality. [picture]
שנה ca. 1930-1938
סוגה Print
הערות File Record
תיאור 1 postcard : b&w
90 X 140 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה English
מספר מערכת 990037094030205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה מחולקת ובה הדפס רשת מתצלום שחור לבן של הקצה הצפוני ברחוב ביאליק, תל אביב. בחזית התמונה נראה הגן שסביב בית חיים נחמן ביאליק (מימין) וברקע, בניין עיריית תל אביב, רחוב ביאליק 27, (בית סקורה). במקום המיועד לבול, צויין כי הגלויה נדפסה בצ'כוסלובקיה. גלויה זו לא היתה בשימוש, ולא צויינו עליה פרטים כלשהם באשר לזהות הצלם או תאריך הצילום. ככל הנראה, היא הופקה באמצע שנות השלושים של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש.
קישורים תל אביב: בית ביאליק והעיריה.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?