חזרה לתוצאות החיפוש

הארכיון כולל: התכתבות, כתבי יד של יצירותיה, תחקירים על ספרים, תצלומים, תעודות ופרסים, ואיורים שונים לספריה.

כותר ארכיון דבורה עומר.: -Devorah Omer Archive
כותרים נוספים Devorah Omer Archive
שנה [1950-2013]
הערת ציטוט ARC.4* 1946 ארכיון דבורה עומר, מחלקת הארכיונים, הספרייה הלאומית, ירושלים
הערות Fonds Record
דבורה עומר (מוסנזון), סופרת ילדים ונוער, נולדה בקיבוץ מעוז חיים בשנת 1932. כלת פרס ישראל לשנת 2006 ופרס אקו"ם על מפעל חיים לשנת 2013. החלה את דרכה ב"דבר לילדים" שם כתבה מדור פופולארי בשם "דפי תמר". נודעת בעיקר בזכות ספריה הביוגרפים המעובדים לקהל בני הנוער. נפטרה בשנת 2013 בכפר מעש.
Language note/הערת שפה: הארכיון ברובו בעברית.
היסטורית בעלים הארכיון נמסר על ידי משפחת עומר. חלקו הגדול הועבר ממרכז ימימה לחקר ספרות ילדים ונוער ולהוראתה.
תיאור 10 מטר..
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק ARC. 4* 1946
מספר מערכת 990037093980205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?