קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מחולקת ובה רפרודוקציה מציורו של יעקב שטרק, "בעל החלומות". בציור נראה נער תימני, על רקע חומות העיר העתיקה של ירושלים. סביב הציור נוספה מסגרת מעוטרת, אותה יצר שטרק ממשלבת (מונוגרמה) של אותיות הכוללת, לסירוגין, את המלים "ציון" ו"ירושלים". גלויה זו לא היתה בשימוש, ואין עליה כל ציון תאריך. ככל הנראה, היא הופקה עוד בחייו של שטרק (1881-1916), לפני מלחמת העולם הראשונה. בגב הגלויה הוטבע סמלם המסחרי של יצרן הגלויות Kitophot ושל ההוצאה לאור האמנותית של הקרן הקימת לישראל - קק"ל (Kunstdruck Verlag des Jüdischen Nationalfonds) שפעלה בעיר קלן, גרמניה. לצד סמלה המסחרי של קרן קיימת, נדפסה סיסמתה בגרמנית.

כותר בעל החלומות.
כותרים נוספים Träumer: J. Stark, Bezalel. [picture]
שנה ca. 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w
90X140 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037080470205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
קישורים בעל החלומות.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?