קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

זוג גלויות מחולקות, בלתי זהות, ובהן הדפסת-רשת מתצלום שחור לבן של בית פרומין - משכן הכנסת הישן ברחוב המלך ג'ורג' 24, ירושלים. בתצלום, שנעשה כנראה באמצע שנות החמישים של המאה העשרים ממעלה רחוב הלל, נראית חזית הבניין בין הרחובות בארי וש"ץ. באחד מעותקי הגלויה נצבע התצלום בתהליך ההדפסה. על הגלויות לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום. גלויות אלו לא היו בשימוש, ועל-פי הנדפס בגבן, הן הופקו על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל, ככל הנראה בשנות החמישים או בראשית שנות השישים של המאה העשרים. בגב הגלויות צויין גם כי הן מסדרת "פוטונה" - Photona. שתי הגלויות, בשחור-לבן ובצבע, נושאות את אותו מספר בתוך סדרת גלויות "פלפוט".

כותר ירושלים: בנין הכנסת.
כותרים נוספים Jerusalem: Knesset Building. [picture]
שנה ca. 1955-1965
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "פלפוט" מס' 1693.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w
100 X 146 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 492.18
מספר מערכת 990037057060205171
קישורים ירושלים: בנין הכנסת.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?