קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה מסוג Real photo ובה תצלום שחור-לבן של אחת מן הסמטאות היוצאות מרחוב מאה שערים, ירושלים, בואכה שכונת בית ישראל. על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום, אך יש להניח כי דימוי זה צולם בשנות החמישים של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש, והיא הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל, בשנות החמישים או בראשית שנות השישים של המאה העשרים.

כותר ירושלים: במאה שערים
כותרים נוספים Jerusalem: At Mea Shearim [picture]
שנה ca. 1955-1965
סוגה Silver Print
הערות File Record
תיאור 1 postcard : b&w
100 X 146 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
סימול TM 8* 491.2
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037049520205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה מסוג Real photo ובה תצלום שחור-לבן של אחת מן הסמטאות היוצאות מרחוב מאה שערים, ירושלים, בואכה שכונת בית ישראל. על הגלויה לא צויינו שם הצלם או תאריך הצילום, אך יש להניח כי דימוי זה צולם בשנות החמישים של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש, והיא הופקה על ידי חברת פלפוט (Palphot, Herzlia) בישראל, בשנות החמישים או בראשית שנות השישים של המאה העשרים.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?