חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

אלבום בכריכת קרטון ובו 45 דפי נייר עבה שחורים בגודל 20X25 ס"מ. על חלק מדפי האלבום הוצמדו, משני צדיהם, 182 הדפסי כסף מקוריים מתצלומים בשחור לבן. ככל הנראה, תצלומים רבים מאלבום זה נשרו במהלך השנים. בתצלומים נראים חיילי אצ"ל (ארגון צבאי לאומי) בעיר ירושלים ובסביבותיה, בעת מבצעים צבאיים בימי מלחמת העצמאות, בעיקר במחצית השנייה של שנת 1948 וכן באירועים שונים שנערכו על ידי ברית חיילי האצ"ל בארץ ישראל, לאחר קום המדינה. קבוצת תצלומים גדולה מתעדת את מסדר האצ"ל הראשון שנערך בבירת ישראל, לאחר קום המדינה, בהשתתפותו של מנחם בגין (25 באוגוסט 1948). על דפי האלבום אין כל מידע בכתב, פרט לתאריכים, ובכלל זה אין מידע כלשהו באשר לזהות יוצר האלבום. ; תקציר ממחלת תוכן: חיילי אצ"ל בירושלים ובסביבותיה בימי המלחמה.

כותר אלבום חיילי אצ"ל, ירושלים תש"ח [אלבום תצלומים].: -Irgun Soldiers in Jerusalem, 1948 [Album of photographs].
כותרים נוספים Irgun Soldiers in Jerusalem, 1948 [Album of photographs].
שנה 1948
סוגה Silver print
הערות File Record
תיאור 182 Photographs : b&w
9 X 13 cm..
מתוך אוסף התצלומים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק TMA 5479
מספר מערכת 990037049240205171
קישורים אלבום חיילי אצ"ל ירושלים תש"ח [אלבום תצלומים].

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?