קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

זוג עותקים בלתי זהים מאותה גלויה, ובה הדפס בשחור-לבן מציורו של האמן האנגלי ויליאם סטרוט (William Strutt, 1825-1915), הידוע בשם: "שלום" (Peace, 1896). בציור נראה נער קטן מוביל שיירת בעלי חיים, על-פי הפסוק בספר ישעיהו, י"א, 6: "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ ועגל וכפיר ומריא יחדיו ונער קטן נהג בהם". אחת מן הגלויות איננה מחולקת, וכותרתה נדפסה בצרפתית. ככל הנראה, זו ההדפסה הראשונה, שהופקה על ידי חברת "לבנון" בוורשה בשנת 1903. הגלויה האחרת, שנדפסה מאוחר יותר, היא גלויה מחולקת ובה הכותרת היא בגרמנית. גלויות אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר והיה באחרית הימים...
כותרים נוספים L'idylle de l'avenir. [picture]
שנה 1903
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 44.
תיאור 2 postcards : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037027830205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור זוג עותקים בלתי זהים מאותה גלויה, ובה הדפס בשחור-לבן מציורו של האמן האנגלי ויליאם סטרוט (William Strutt, 1825-1915), הידוע בשם: "שלום" (Peace, 1896). בציור נראה נער קטן מוביל שיירת בעלי חיים, על-פי הפסוק בספר ישעיהו, י"א, 6: "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ ועגל וכפיר ומריא יחדיו ונער קטן נהג בהם". אחת מן הגלויות איננה מחולקת, וכותרתה נדפסה בצרפתית. ככל הנראה, זו ההדפסה הראשונה, שהופקה על ידי חברת "לבנון" בוורשה בשנת 1903. הגלויה האחרת, שנדפסה מאוחר יותר, היא גלויה מחולקת ובה הכותרת היא בגרמנית. גלויות אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.
קישורים והיה באחרית הימים...

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?