קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

גלויה בלתי מחולקת ובה רפרודוקציה בגוון ירקרק מציורו של האמן הגרמני אדוארד בנדמן (Eduard Bendemann, 1811-1889) "גלות בבל" ( Die trauernden Juden im Exil, 1832). ברפרודוקציה זו נראית גם מסגרת התמונה, שבפינותיה נכתב בגרמנית הפסוק מספר תהלים, קל"ז: "על נהרות בבל שם ישבנו גם בכינו בזכרנו את ציון". ככל הנראה, גלויה זו הופקה על ידי הוצאת Phoenix בעיר ברלין. הוצאה לאור זו, בבעלותו של ליאו וינץ (Leo Winz) התמחתה בגלויות אמנותיות על נושאים יהודיים לאומיים. גלויה זו לא היתה בשימוש.

כותר על נהרות בבל
כותרים נוספים Ed. Bendemann: An den Wassern Babylons. [picture]
שנה ca. 1902-1903
סוגה Print
הערות File Record
Kunstverlag Phönix Leo Winz No. 3.
תיאור 1 postcard : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
רמת התיאור File Record
הערת שפה עברית
מספר מערכת 990037027320205171
קרדיטים אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית
תיאור גלויה בלתי מחולקת ובה רפרודוקציה בגוון ירקרק מציורו של האמן הגרמני אדוארד בנדמן (Eduard Bendemann, 1811-1889) "גלות בבל" ( Die trauernden Juden im Exil, 1832). ברפרודוקציה זו נראית גם מסגרת התמונה, שבפינותיה נכתב בגרמנית הפסוק מספר תהלים, קל"ז: "על נהרות בבל שם ישבנו גם בכינו בזכרנו את ציון". ככל הנראה, גלויה זו הופקה על ידי הוצאת Phoenix בעיר ברלין. הוצאה לאור זו, בבעלותו של ליאו וינץ (Leo Winz) התמחתה בגלויות אמנותיות על נושאים יהודיים לאומיים. גלויה זו לא היתה בשימוש.
קישורים על נהרות בבל

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?