קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

זוג עותקים שונים מאותה גלויה, ובה רפרודוקציה מציור של האמן הצרפתי הוראס ורנה (Horace Vernet, 1789-1863) המתאר את דמותו המקראית של הנביא דניאל, וסביבו אריות. באחת מן הגלויות נדפסה הרפרודוקציה בשחור לבן ואילו באחרת, בגוני חום-ספיה. על שתי הגלויות כיתוב זהה, ובו שם האמן ושם היצירה בעברית ובגרמנית, וכן מספר הגלויה בסדרת גלויות "לבנון". בגב הגלויות, שהן מחולקות, נדפס סמלה המסחרי של הוצאת "לבנון", אשר הפיקה אותן בראשית העשור השני של המאה העשרים. גלויות אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר ה. ווערנע: דניאל בגוב האריות.
כותרים נוספים H. Vernet: Daniel in der Löwengrube. [picture]
שנה ca. 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 150.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 4 postcards : b&w
sepia
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 480
מספר מערכת 990037026190205171
קישורים ה. ווערנע: דניאל בגוב האריות.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?