קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

גלויה מחולקת ובה רפרודוקציה בשחור-לבן מציורו של האמן ההונגרי ליוש (לודביג) ברוק (Bruck Lajos, 1846-1910) שבו נראית רות המואביה בשדהו של בועז. על הגלויה נדפסו שם האמן ושם היצירה בעברית ובגרמנית, וכן צויין מספרה. בגב הגלויה נדפס סמלה המסחרי של הוצאת "לבנון", אשר הפיקה אותה בראשית העשור השני של המאה העשרים. גלויה זו לא היתה בשימוש והיא הוצאה מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה. בתיק גם: גלויה בלתי מחולקת ובה רפרודוקציה מאותה יצירה, בגוני ירוק. על גלויה זו, שלא נעשה בה שימוש, לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקום הפקתה או שם ההוצאה, אך יש להניח כי היא נדפסה באוסטרו-הונגריה, סמוך לתקופה שבה פעלה גם הוצאת "לבנון".

כותר רות בשדה.
כותרים נוספים Ruth im Felde. [picture]
שנה ca. 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 132.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 474.5
מספר מערכת 990037025240205171
קישורים רות בשדה.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?