קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

גלויה מחולקת ובה רפרודוקציה בשחור לבן מציורו של האמן ההולנדי אדריאן ון דר ורף (Adriaen van der Werff, 1659-1722), "גירוש הגר וישמעאל" ("The dismissal of Hagar", 1697), ציור שהיה חלק מאוספי הגלריה של דרזדן. בגב הגלויה נדפס סמלה המסחרי של הוצאת "לבנון". על הגלויה לא צויינה שנת הפקתה, אך על-פי קוד בית הדפוס המופיע בגבה (במקום המיועד לבול) יש להסיק כי זוהי הדפסה חוזרת מגלויה שהופקה לראשונה בראשית העשור השני של המאה העשרים. גלויה אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר אברהם מגרש את הגר ואת ישמעאל.
כותרים נוספים Vertreibung von Agar und Ismael. [picture]
שנה ca. 1910-1912
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 131.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 1 postcard : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 469.1
מספר מערכת 990036997870205171
קישורים אברהם מגרש את הגר ואת ישמעאל.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?