חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג עותקים בלתי זהים מאותה גלויה, ובה הדפס מציורו של הצייר היהודי-פולני מאוריצי טרבץ' (Maurycy Trębacz, 1861-1941), של תלמיד ורבו מעיינים בספרי גמרא, בעת ויכוח. על אחת מן הגלויות נדפסה בגוני חום-ספיה, ואילו האחרת, בשחור-לבן. כל אחת מן הגלויות נושאת מספר שונה בסדרת גלויות "לבנון". על-פי מספרים אלה, אחת מהן הופקה בשנת 1903 ואילו האחרת, בראשית העשור השני של המאה העשרים. על הגלויות נדפסו שם האמן ושם היצירה בעברית ובגרמנית (על ההדפסה בגוני חום-ספיה, המאוחרת יותר) או בצרפתית (על ההדפסה הראשונה, משנת 1903), וכן צויין מספרן. בגב הגלויות נדפס סמלה המסחרי של הוצאת "לבנון". שתי הגלויות הן גלויות מחולקות. גלויות אלו לא היו בשימוש והן הוצאו מתוך אוסף גלויות "לבנון" שנתרמו לספרייה הלאומית בשנת 1939 על ידי העורך הראשי של ההוצאה, מר בנימין מינץ, ורשה.

כותר מ' טרענבאץ: שקלא וטריא. -Maurycy Trębacz: La dispute. [picture]
כותרים נוספים Maurycy Trębacz: La dispute. [picture]
שנה 1910-1914
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 11
143.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 3 postcards : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 467.4
מספר מערכת 990036995820205171
קישורים מ' טרענבאץ: שקלא וטריא.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?