חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: גלויה מחולקת ובה רפרודוקציה בשחור לבן מציור של האמן היהודי-פולני ליאופולד הורוביץ (Leopold Horowitz, 1837-1917) המתאר "חדר" או "תלמוד תורה", באחת מן העיירות במזרח אירופה. על הגלויה נדפסו שם האמן ושם היצירה בעברית ובגרמנית וכן צויין מספרה. על פי מספר זה, היא הופקה בתוך סדרת מאה הגלויות הראשונות של חברת "לבנון", מוסקבה, בשנת 1903, ונדפסה בעיר ורשה. בתיק גם: גלויה בהוצאת Brüder Kohn, Wien I ובה רפרודוקציה זהה מאותו ציור, אשר נדפסה בגוני חום-ספיה. על הגלויה נדפסה הכותרת בפולנית ("Lekcya talmudu). בגב הגלויה נדפס שם ההוצאה בראשי תיבות, וכן מספר הגלויה: B.K.W.I. 911/3 גלויה נוספת בתיק זה, ובה אותה רפרודוקציה, בגוני ירוק, נדפסה כנראה על ידי הוצאת ליאו וינץ (Kunstverlag Phönix Leo Winz), ברלין. כל הגלויות לא היו בשימוש, ויש לשער כי כולן נדפסו במהלך העשור הראשון של המאה העשרים.

כותר הורוביטש: בחדר. -L. Horowitz: Talmud-Unterricht. [picture]
כותרים נוספים L. Horowitz: Talmud-Unterricht. [picture]
שנה ca. 1903-1910
סוגה Print
הערות File Record
גלויות "לבנון" מספר 16.
Language note/הערת שפה: עברית
תיאור 3 postcards : b&w
88 X 138 mm..
מתוך אוסף הגלויות
שפה אין תוכן מילולי
מספר מדף/סרט/תיק TM 8* 467.2
מספר מערכת 990036995280205171
קישורים הורוביטש: בחדר.

בכל שימוש יש לציין את מקור הפריט בנוסח הבא:

אוסף התצלומים, הספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?